Seat Ibiza'ya Yeni Motor

Seat Ibiza'ya Yeni Motor

Seat'ın küçük sınıf segmentindeki modeli Ibiza'nın makyajlanmış versiyonu 1.0 litreye sahip ekonomik turbo motor seçeneğine kavuştu . Baştan aşağıya yeniden geliştirilen 1.0 litre hacmine sahip, üç silindirli, 110 beygir güç üreten benzinli motor  200 Nm tork üretebiliyor. Start & Stop özelliği ile birlikte sunulan motor, 100 km'de ortalama 4,4 litre yakıt tüketimi olan ve ortalama 102 gr'lık CO2 salınımı değeri ile oldukça dikkat çekmeyi başarıyor.

Style donanım paketi ile sunulan model, konfor ve güvenlik açısından önemli donanım özelliklerine sahip olarak geliyor. Dokunmantik ekran, otomatik klima,Bluetooth bağlantısı, LED gündüz sürüş farları ile LED arka stop lambaları standart olarak bu paket ile birlikte Seat Ibiza 1.0 lt EcoTSI 110 beygir DSG, geniş renk yelpazesi, geniş opsiyon ve aksesuar seçenekleri ile  kişisel tarz ve tercihlere göre özelleştirilebiliyor.

1.0 lt EcoTSI 110 beygir motor ailenin tüm kasa formlarında tercih edilebiliyor. Style donanım paketinde sunulan 5 kapılı Seat Ibiza 1.0 lt EcoTSI 110 beygir DSG, 54 bin 500 TL'den;Seat Ibiza ST 1.0 lt EcoTSI 110 beygir DSG ise 55 bin 500 TL'den başlayan fiyatlar ile satın alınabiliyor.

Yorumlar

SON HABERLER

Kıyasla
Yükleniyor