Opel Corsa'ya doping

Opel Corsa'ya doping

5.nesil Opel Corsa modelinde firma, bir önceki nesil Corsa ile neredeyse aynı araç mimarisini tercih etmiş. Fkat Russelheim mühendisleri Corsa E için biraz daha teknolojik donanımlar ekleyerek bu duruma el atmaya karar vermişler ve arac Opel Astra'dan çıkardıkları R4.0 IntelliLink multimedia sistemini eklemeyi denemişler.

Almanya da 350€ fiyat etiketi ile satılan sistem Android 5.0 ve iOS 7.1 sonrasındaki mobil cihazlar ile tam uyumlu ve Apple CarPlay ile Android Auto desteği mevcut. USB ile cihazınızı bağlamanız  tüm fonksiyonları 7" büyüklüğündeki dokunmatik ekran üzerinden kontrol etmeniz için gerekli olan tek şey. Telefonunuz ile bağlantı kurduktan sonra Google Maps ve Apple Maps ekrana yansıtarak kullanabilirsiniz. Anlık olara trafik bilgisini izleyebilir veya WhatsApp ve Skype üzerinden gelen mesajları sesli olarak dinleyebilirsiniz.Bu sayede dikkatiniz dağılmadan rahatça aracınızı kullanmaya devam edebilirsiniz.

Aracınızı bir Wi-Fi bağlantı noktasına çevirmek isterseniz ise Almanya'da 490€ gibi bir rakamı gözden çıkarmanız gerekmekte. Fakat internete gerek yok ama navigasyon olsun derseniz ise Opel TomTom GO 40 navigasyon sistemini size sunuyur.

Yorumlar

SON HABERLER

Kıyasla
Yükleniyor