Nissan, Qashqai İle Juke Arasında Konumlandıracağı Kicks Modelini Hazırlıyor

Nissan, Qashqai İle Juke Arasında Konumlandıracağı Kicks Modelini Hazırlıyor

Nissan, Juke ve Qashqai arasındaki boşluğu değerlendirmek için Kicks modelini geliştirmeye başladı. 2016 Olimpiyat Oyunları’da resmi otomobil olacak Kicks, önemli ABD pazarının da içinde bulunduğu 80’den fazla ülkede satışa sunulacak. Model, Ağustos ayında ilk olarak Brezilya’da satışa çıkarıldıktan sonra yıl sonuna doğru diğer Latin Amerika ülkelerinde sahipleri ile buluşacak.Kicks, Meksika’da bulunan Aguascalientes ve Brezilya’da bulunan Rio De Janeiro fabrikalarında üretilecek.

Tasarımının tartışma konusu olduğu, seveninin ve sevmeyeninin bol olduğu ‘şehrin haylazı’ Juke’un aksine Kicks, daha güvenli bir dış kasa tasarımına sahip. Bu kasa tasarımı ile birlikte Juke’u tasarımından dolayı  tercih etmeyen kullanıcıların yeni alternetifi olabilecek. 

İç mekanı Juke’a göre daha geleneksel çizgilere sahip olan Kicks, daha sportif ve altı düzleştirilmiş bir direksiyon ile karşımıza çıkıyor. 7 inç büyüklüğündeki bilgi-eğlence sistemi ile akıllı telefon bağlantısı,Çevre Görüş Sistemi ve Hareketli Nesne Algılama Sistemini de  bünyesinde bulunduruyor.

Nissan modelin ünitesi hakkında bilgi vermese de model piyasaya çıkmadan kısa bir süre önce bu bilgileri paylaşacağını da söylemeyi ihmal etmiyor.

Yorumlar

SON HABERLER

Kıyasla
Yükleniyor