Kamuflajlı Mini Clubman JCW Görüntülendi

Kamuflajlı Mini Clubman JCW Görüntülendi

Elde edilen casus fotoğraflardan sonra anladığımız kadarıyla Mini'nin bayrak gemisi olan altı kapılı Clubman modelinin JCW versiyonunun hazırlıklarının başladığını görebiliyoruz.

Yeni Mini Clubman JCW modeli oldukça limitli bir kesime hitap edecek. 2.0 lt turbo motoru ile aracın güçlü olduğunu söylemekte bir sakınca yok. 228 beygir ve 320 Nm tork üretebilen araç opsiyonel olarak altı vitesli otomatik veya altı vitesli manuel vites seçeneği ile ürettiği gücü ön tekerlerklere iletebiliyor.

Aracın ölçülerini göz önüne aldığımızda üç kapılı kardeşinden daha ağır olması muhtemel.Mini Clubman JCW’nin 0-100 km/s hız değeri ise  hatcback versiyonlu kardeşinden bir kaç saniye daha geç olabileceğini söyleyebiliriz. Hatchback JCW 0-100 km/s paritesini manuel vites ile 6.3 sn, otomatik vites ile 6.1 sn’de tamamlarken ve maksimum hızı 246 km/s olarak ayarlanmış.

Mini Clubman John Cooper Works büyük ihtimal ile en erken önümüzdeki yıl içerisinde Mart ayında gerçekleşecek olan Cenevre Otomobil fuarında tanıtılacak.

Yorumlar

SON HABERLER

Kıyasla
Yükleniyor