2018 Model Audi A1 Hakkında Yeni Bilgiler Ortaya Çıktı

2018 Model Audi A1 Hakkında Yeni Bilgiler Ortaya Çıktı

Audi’nin kullanıcılar tarafından oldukça kısa sürede sevilen süper mini modeli A1 için ikinci nesilin zamanı geldi. A Serisi’nin en küçük üyesi olma özelliğindeki araç 2017 modelinde küçük bir makyaj ile karşımıza çıktı. Fakat A1’in yeni nesili  için geliştirme çalışmaları devam ediyor. Halihazırda sunulan mevcut modelden daha uzun ve geniş olacağı yönünde  açıklama yapılan yeni A1’in içinde de bizleri daha bir geniş diz mesafesi ile  ferah bir yaşam alanı karşılayacak.

İkinci nesil A1’de yapılacak olan tasarımsal değişimin ardından abisi olan A3’e biraz daha yakınlaşmış bir yüz hattı ile karşılaşacağız. Audi, yeni A1 modelinin içerisinde ailenin büyük üyelerinde yer alan sanal kokpitWiFi hotspot ve akıllı cihaz entegrasyonu gibi teknolojilerlede kullanıcıları yeniliklerinden mahrum etmeme kararını vermiş olacak.

Yeni A1’in modeli hakkında çok fazla bilgi henüz resmi olarak bulunmuyor. Görsellerde gördüğümüz mevcut modelde yer alan 1.01.4 ve 1.6 litrelik motor seçeneklerinde bir değişim yapılması tahmin edilmiyor. Fakat kullanıcılar yapılacak değişimler ile  bu motorların performans değerlerinde de gözleyebilir. Buradan aracın büyümesinin motor seçeneklerinin performansına katkı sağlayacağını çıkarabilirsiz. Mevcut A1 modeli ile piyasada kısa sürede kendini sevdiren Audi, yeni makyajlı ve teknolojik özelliklerle gelecek olan modeli ile de bu sempatiyi devam ettirme çabasında.

 

Yorumlar

SON HABERLER

Kıyasla
Yükleniyor