2017 Model Nissan GT-R NISMO Ortaya Çıktı

2017 Model Nissan GT-R NISMO Ortaya Çıktı

2017 Nissan GT-R‘ın beklenen NISMO versiyonu en sonunda geldi. Neredeyse 10 yıldır piyasada bulunan ve en önemli değişimini bu sene yaşayam GT-R, NISMO versiyonuyla çıtayı oldukça yukarlara taşıdı.

Nissan tarafından “şimdiye kadar ürettiğimiz bastırma kuvveti en güçlü otomobil” olarak nitelendirilen 2017 Nissan GT-R NISMO, böylece pistlerdeki yeni gözbebeği olacağını önceden hissettiriyor. Yol tutuşu ve aerodinamik yapısı geliştirilen NISMO, bu iyileştirmeler dışında sahip olduğu ufak detaylar ile standart bir GT-R görünümüne sahip. Süperspor otomobil, alıştığımız V-motion ızgara tasarımı, karbon fiber malzeme ile sağlamlaştırılan ön tamponu, daha büyük hava girişleri ve genel olarak daha agresif yapısı ile ilk görüşte yine hayranlık uyandıracak bir hale gelmiş.

Kaputun altında bulunan çift turbo beslemeye sahip 3,8 litre V6 motor hala 600 beygir güç ve 650 Nm tork üretiyor. Tıpkı diğer GT-R modellerindeki gibi dört tekerlekten çekiş sistemine ve 6 ileri çift kavramalı şanzımana sahip. Performans rakamları ve satış fiyatı şimdilik açıklanmayan 2017 model Nissan GT-R NISMO, sonbahar aylarından itibaren pistlere toz attırmak için gelecek.

Yorumlar

SON HABERLER

Kıyasla
Yükleniyor