2017 Hyundai i30 Yavaş Yavaş Ortaya Çıkıyor

2017 Hyundai i30 Yavaş Yavaş Ortaya Çıkıyor

Hyundai, C segmentinde yer alan başarılı modeli i30’un tepeden tırnağa yenilenmiş halinin ilk görüntüleri nihayet gözler önüne çıktı. Oldukça  modern, kaliteli ve iddialı bir görüntüye sahip olan Yeni i30, ilk baktığımızda neler vaad ettiğini de kolayca hissettirmiş oluyor.  Ekim ayı içerisinde kapılarını ziyaretçilere açacak olan Paris Otomobil Fuarı’nda dünya tanıtımı yapılacak olan Hyundai Yeni i30, Avrupa’da yer alan müşterilerinin beklentilerine göre yine Avrupa’da geliştirilerek üretime giriyor. 

Hyundai Motor Grubu Baş Tasarımcısı ve Bölüm Başkanı Peter Schreyer, elden geçen otomobille ilgili olarak, ”Herkese hitap eden yepyeni bir otomobil üretmek adına sadece müşteri odaklı çalışmadık. Çok daha geniş bir yelpazede, çeşitli beğenileri ve görüşleri olan insanlar üzerinde durarak bu iddialı modelimizi gün yüzüne çıkardık. Tasarım dili tamamen doğal olan ve akıcı çizgilere yer verdiğimiz Yeni i30, zarif gövdesiyle Hyundai dizayn felsefesini de bambaşka bir boyuta taşıyor. Yepyeni basamaklı ızgarası sayesinde bu değişimi vurgulamak istiyoruz” şeklinde konuştu.

Hyundai Yeni i30, üstün güvenlik, mobil çözümler ve konfor anlamında yüksek kalitesi hissini kullanıcılara yaşatmak istiyor. Hyundai i30 7 Eylül tarihinde resmi olarak tanıtılacak.

Yorumlar

SON HABERLER

Kıyasla
Yükleniyor